Wyjazd Integracyjny

Na co dzień zastępują prawdziwy dom 🏠 wnosząc w serca dzieci ciepło i otaczając je troską. Rodziny zastępcze 👨‍👩‍👧‍👦 pełnią w naszych miastach bardzo ważną rolę. Są światełkiem i nadzieją dla wielu dzieci. Dlatego tak ważny dla nas jest projekt „Aktywni w Powiecie Słubickim”, który realizujemy w partnerstwie z Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach. Jego celem jest wsparcie rodzin zastępczych z powiatu słubickiego.
Za nami pierwsze, wyjazdowe spotkanie 🚌 do Nowa Sól. Możemy śmiało powiedzieć, że to był naprawdę wspaniały weekend. Oprócz zajęć ze specjalistami w grupach wsparcia, zadbaliśmy także o odpowiednią dawkę zabawy i integracji. 😃 Bo przecież o uśmiech i jedność tutaj chodzi! 👉 Były kręgle, gry planszowe, zwiedzanie miasta, a nawet andrzejkowy wieczór z wróżbami. 🔮 I wiecie co? I bez wróżb wiemy, że przed nami kolejne wspaniałe i pełne ciepła spotkania w ramach tego projektu. Bardzo już na nie czekamy! ❤️
Projekt „Aktywni w Powiecie Słubickim” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO- LUBUSKIE 2020.