Działaj Lokalnie

Wyśpiewaliśmy swoje marzenia, pokonaliśmy swoje lęki, przekroczyliśmy własne granice. Projekt Działaj Lokalnie – „Razem śpiewamy i frajdę z tego mamy” zakończył się śpiewająco! Dosłownie i w przenośni.

Utworzony zespół, prowadzony pod fachowym okiem Pani Moniki Jakuszewicz, przez kilka prób przygotowywał się do występu na żywo i nagrania płyty. Mimo tremy spisali się znakomicie! Przełamali strach i dali z siebie wszystko. Wystąpili też na scenie podczas Preludium Bożonarodzeniowego w Słubicach.

Zakończenie projektu było uroczyste, z występem na żywo w siedzibie Fundacji Promet Kids, przed licznie zgromadzoną publicznością. 

Efektem naszej współpracy oczywiście jest śpiew, warsztaty wokalne oraz cudowna płyta z piękną kolędą. Ale to nie wszystko. Projekt dał nam niesamowitą integrację, wiarę we własne możliwości i moc współpracy. Projekt „RAZEM ŚPIEWAMY I FRAJDĘ Z TEGO MAMY był dofinansowany ze środków programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundacja na rzecz Collegium Polonicum.

W Kunowicach powstanie dziecięcy zespół muzyczny – można się zapisać! Zupełnie nowy projekt muzyczny rusza w kunowickiej fundacji Promet Kids. Dzięki niemu przedszkolaki ze Słubic i Kunowic będą mogły bezpłatnie uczyć się śpiewu. Zatem jeśli Twoje dziecko kocha śpiew i chce rozwijać piosenkarską pasję – właśnie dla niego mamy ofertę. Poznajcie szczegóły. Zespół muzyczny powstanie w ramach projektu „Razem śpiewamy i frajdę z tego mamy” i prowadzony będzie pod fachowym okiem Pani Moniki Jakuszewicz. Lekcje śpiewu dla zespołu dla uczestników będą bezpłatne, prowadzone 2 razy w tygodniu, w okresie od września do grudnia, w budynku Rodzinnego Centrum Rozrywki w Kunowicach. Nazwę zespołu uczestnicy projektu wykreują sami podczas pierwszych zajęć. Dzieci nie tylko pobierały będą profesjonalne lekcje śpiewu, ale także nagrają swoją piosenkę na CD w studiu nagraniowym oraz dadzą finałowy występ przed szeroką publicznością. Dodatkowo każde dziecko otrzyma pamiątkową koszulkę z logo zespołu muzycznego. Zapisy i rekrutacja do zespołu rozpoczynają się już 17 sierpnia! Zgłaszać można dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Najpierw należy zgłosić dziecko poprzez formularz na stronie www.promet-kids.pl, następnie 29 sierpnia w Kunowicach odbędzie się spotkanie organizacyjne i ewentualna rekrutacja.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

Projekt „RAZEM ŚPIEWAMY I FRAJDĘ Z TEGO MAMY jest dofinansowany ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację na Rzecz Collegium Polonicum.