Działaj Lokalnie

W Kunowicach powstanie dziecięcy zespół muzyczny – można się zapisać!

Zupełnie nowy projekt muzyczny rusza w kunowickiej fundacji Promet Kids. Dzięki niemu przedszkolaki ze Słubic i Kunowic będą mogły bezpłatnie uczyć się śpiewu. Zatem jeśli Twoje dziecko kocha śpiew i chce rozwijać piosenkarską pasję – właśnie dla niego mamy ofertę. Poznajcie szczegóły.

Zespół muzyczny powstanie w ramach projektu „Razem śpiewamy i frajdę z tego mamy” i prowadzony będzie pod fachowym okiem Pani Moniki Jakuszewicz. Lekcje śpiewu dla zespołu dla uczestników będą bezpłatne, prowadzone 2 razy w tygodniu, w okresie od września do grudnia, w budynku Rodzinnego Centrum Rozrywki w Kunowicach. Nazwę zespołu uczestnicy projektu wykreują sami podczas pierwszych zajęć.

Dzieci nie tylko pobierały będą profesjonalne lekcje śpiewu, ale także nagrają swoją piosenkę na CD w studiu nagraniowym oraz dadzą finałowy występ przed szeroką publicznością. Dodatkowo każde dziecko otrzyma pamiątkową koszulkę z logo zespołu muzycznego.

Zapisy i rekrutacja do zespołu rozpoczynają się już 17 sierpnia! Zgłaszać można dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Najpierw należy zgłosić dziecko poprzez formularz na stronie www.promet-kids.pl, następnie 29 sierpnia w Kunowicach odbędzie się spotkanie organizacyjne i ewentualna rekrutacja.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

Projekt „RAZEM ŚPIEWAMY I FRAJDĘ Z TEGO MAMY jest dofinansowany ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację na Rzecz Collegium Polonicum.