Współpraca

Do współpracy z naszą fundacją zapraszamy wszystkich, którym bliskie są takie wartości, jak: odpowiedzialna edukacja, bliskość natury, otwarcie na drugiego człowieka, wspieranie pasji oraz integracja. Swoim działaniem bowiem każdego dnia chcemy pokazywać, że dziecko, to „mały dorosły”, który ma prawo do swoich pasji, potrzeb i ich realizacji. Myślisz podobnie? Musimy się poznać!

Kogo szukamy?

– wolontariuszy – jeśli jesteś osobą kreatywną, pragnącą działać, dzielić się swoją pasją, wolnym czasem i zaangażowaniem – serdecznie Cię zapraszamy. U nas zdobędziesz doświadczenie w realizacji projektów edukacyjnych i pracy z dziećmi. Zyskasz dodatkową wiedzę oraz spędzisz aktywny czas z najmłodszymi. Gwarantujemy brak nudy, liczne wyzwania i satysfakcję z dobrze zagospodarowanego czasu.

sponsorów – zapraszamy firmy, przedsiębiorców, a także osoby prywatne, które mają możliwość i chęć podzielenia się efektami swojej pracy. Istotne jest wsparcie nie tylko finansowe, z przyjemnością porozumiemy się w gestii otrzymania konkretnych produktów czy usług, które posłużą działaniom i projektom edukacyjnym.

Promet Kids – łączymy ludzi z pasją.

Dołącz do nas!