Opłaty

OFERTA JAKOŚCIOWA I CENOWA PRZEDSZKOLA PROMET KIDS

Czesne obejmuje:

 • Opiekę nad dzieckiem w godzinach 6:30-16:00 od poniedziałku do piątku.
 • Zajęcia z wykwalikowaną kadrą w formie projektów, zgodnie z autorskim programem nauczania przedszkolnego. (codziennie)             

Zajęcie oferowane raz w tygodniu:

 • Język angielski
 • Język niemiecki 
 • Joga dla dzieci – kształtuje w dzieciach zdrowe nawyki. Wzmacnia elastyczność i wytrzymałość mięśni, zwiększa świadomość ciała. Dodatkowo korzystnie wpływa na psychikę dziecka – wzmacnia koncentrację, wycisza, uspokaja, redukuje stres, zwiększa poczucie własnej wartości i pewności siebie.
 • Logorytmika – jest to połączenie ćwiczeń ruchowych, słuchowych, oddechowych, słownych i muzycznych, mające na celu rozwój mowy i umiejętności poznawczych.  Zajęcia oparte są na grupowych ćwiczeniach i zabawach, które interesują dzieci, podwyższają ich motywację, pewność siebie, zdolności skojarzeniowe oraz rozwijają koncentrację uwagi i pamięć.
 • Zajęcia psychoedukacyjne – mają na celu głównie wspieranie rozwoju społeczno-emocjonalnego. Dzieci poprzez zabawę rozwijają inteligencję emocjonalną: poznają emocje oraz sposoby radzenia sobie z nimi, uczą się w jaki sposób rozwiązywać konflikty, relaksują się, integrują w grupie. Wsparcie psychologiczne ważne jest zarówno dla dzieci „wycofanych”, nieśmiałych, jak też dla tych bardzo energicznych i przebojowych, które miewają trudności w przestrzeganiu zasad. Oznaki tego, że dziecko potrzebuje wsparcia psychologicznego mogą zauważać sami rodzice, jak również wychowawcy. Zadaniem psychologa jest otoczenie opieką psychologiczną dzieci uczęszczających do przedszkola oraz wspieranie rodziców i nauczycieli w rozwiązywaniu pojawiających się problemów wychowawczych i dydaktycznych.

Zajęcie oferowane raz w miesiącu:

 • Zajęcia przyrodnicze – to zajęcia, które powstały z pasji i miłości do przyrody oraz wiary w naukę. Ich celem jest przede wszystkim zafascynowanie dzieci biologią, nauką i zaspakajanie ogromnej dziecięcej ciekawości otaczającego nas świata.

  Zajęcia prowadzi Fundacja Dziupli Inicjatyw Przyrodniczych

 • Sensoplastyka ® – zajęcia wspierające kompetencje intrapersonalne, w skład których wchodzą: emocjonalna samoświadomość, asertywność, samoakceptacja i szacunek dla własnej osoby, niezależność, jak również kompetencje interpersonalne, w skład których wchodzą: empatia, zdolność utrzymywania więzi interpersonalnych, odpowiedzialność społeczna. Zajęcia wpływają na optymalny rozwój organizmu. Materiały sensoryczne wykorzystywane na zajęciach, powstają tylko z bezpiecznych produktów spożywczych. Podczas zajęć wspieramy samodzielność, kreatywność i współpracę, dzieci mogą się brudzić do woli.
 • Bajkoterapia – rozwija u dzieci ciekawość świata oraz aktywne słuchanie. To nie tylko słuchanie bajek, ale także rozwijanie zdolności kojarzenia faktów, dostrzeganie następstw zdarzeń, jak również kreatywne wymyślanie zakończeń do opowiadań, czy tworzenie prac plastycznych w nawiązaniu do słuchanej bajki.
 • Koncerty muzyczne – na zajęciach dzieci rozwiną swoją wrażliwość muzyczną, poznają różnego rodzaju muzykę (klasyka, jazz, muzyka ludowa, rozrywkowa, rockowa). Koncerty prowadzone są zawsze na żywo. Dzieci będą miały możliwość bezpośredniego odbioru muzyki oraz poznają zróżnicowanie form prezentowanej muzyki.

  Zajęcia prowadzi Lubuskie Biuro Koncertowe

 • Wizyty ciekawych ludzi – czym jest pasja i ile trzeba włożyć pracy, by rozwinąć swój talent? Podczas spotkań i wyjść poznamy wielu wspaniałych ludzi. Odkryjemy zawody od kuchni, poznamy tajniki pracy piekarza, szewca, podpatrzymy trening sportowca. Dowiemy się, że pasję trzeba w sobie rozwijać i to już od najmłodszych lat.
 • Wycieczki (dodatkowo płatne) – po zakończeniu procesu adaptacji ruszymy na pierwsze wycieczki. Najpierw te niedalekie, choć równie ciekawe, z czasem ciut dalsze. Każda wyprawa będzie dla nas fantastyczną przygodą, pełną odkryć i na długo pozostających wspomnień. Interaktywne muzea, atrakcyjne miejsca, teatry. Kto wie, gdzie pokieruje nas ciekawość…

Koszt: 700 zł miesięcznie

 

Wyżywienie:

Dzieciom serwujemy pyszną i zdrową kuchnię, dostosowaną do ich potrzeb. Mamy również swoje sposoby na małych „Tadków niejadków”. Wiemy, że wystarczy odrobina fantazji, kreatywności, a przy okazji dobra zabawa.

Nasze wyżywienie to:

 • Śniadanie
 • II Śniadanie
 • Zupa
 • II Danie

Koszt: 18,50 zł za 1 dzień

Jadłospis ustalany jest w porozumieniu z dietetykiem. Istnieje możliwość uwzględnienia indywidualnych diet: dieta eliminacyjna z wyłączeniem danego alergenu, np. bezmleczna, bezjajeczna.

Dołącz do Promet Kids – wspólnie stworzymy nowy wymiar edukacji!

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA DO POBRANIA ZNAJDUJE SIĘ:

 • W ZAKŁADCE DOKUMENTY DO POBRANIA 
 • WYPEŁNIONY WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA NALEŻY ZŁOŻYĆ W FORMIE ELEKTORNICZNEJ NA ADRES kontakt@promet-kids.pl