Nasza kadra

Dyrektor przedszkola:

Agata Ilcewicz - Kryger

Agata Ilcewicz - Kryger

osoba niezwykle wrażliwa i empatyczna, ale jednocześnie twardo stąpająca po ziemi. Pasjonatka i wizjonerka. Według niej nic nie jest czarne, ani białe, a ideały nie istnieją. Od zawsze bliska jej była edukacja skandynawska, co skłoniło ją do otwarcia placówki edukacyjnej dla dzieci w wieku przedszkolnym, przy jednoczesnym traktowaniu ich jak małych ludzi mających prawo do swojego zdania, uczuć i emocji. Nie ma dla niej dzieci "niegrzecznych", są jedynie takie, które pokazują dorosłym, że ich potrzeby nie są spełnione i, że potrzebują naszego wsparcia. W życiu i w pracy stawia na podejście indywidualne i dobranie odpowiednich metod pod podopiecznego. Jest wymagająca wobec siebie oraz innych, ciągle się doskonali i szkoli. W pracy z przedszkolakami bardzo często korzysta z metod socjoterapii czy Pozytywnej Dyscypliny. Uwielbia przebywanie z dziećmi i wspólne z nimi poznawanie otaczającego świata. Jak sama mówi: "Dzieci mają to coś, czego nie mają dorośli: radość, beztroskę, uważność w byciu tu i teraz, są szczere i otwarte".

z-ca dyrektora ds. dydaktycznych:

Martyna Mazur

Martyna Mazur

W Niepublicznym Przedszkolu Promet Kids pełni ona swoją funkcję od lutego 2023, choć doradczo towarzyszy nam od samego początku. Choć ma już ogromną wiedzę i doświadczenie, ona nie poprzestaje i wciąż się rozwija na licznych szkoleniach. W pracy z przedszkolakami stawia na samodzielność, asertywność i umiejętność stawiania granic. A wszystko to z ogromnym poszanowaniem indywidualności, wrażliwości i emocjonalnych potrzeb dziecka. Idealnie przygotowuje naszych podopiecznych do dalszej drogi rozwoju.

Nauczyciele

wychowawca grupy "Odkrywcy":

Joanna Skoczeń

Joanna Skoczeń

Od lipca 2023 w naszym Przedszkolu jest z nami osoba o wielu talentach. Jej pomysły i kreatywność nie znają granic, a rzeczy niepotrzebne - nie istnieją. Wszystko bowiem ma swój cel i swoje przeznaczenie. Pani Joanna stawia na bliskość, wsłuchiwanie się w potrzeby i budowanie pozytywnych relacji. A na te pracuje się każdego dnia. Jak ONA.

psycholog:

Joanna Pusz

Joanna Pusz

Przedszkolna psycholożka. Według niej niegrzecznie dzieci nie istnieją. Wszystko jest kwestią podejścia i zrozumienia. Wspiera kadrę, dzieci, ale również rodziców. Uczy w jaki sposób przeżywać własne emocje i pokazuje, jak sobie z nimi radzić. W życiu bowiem nie ma złych i dobrych emocji. Wszystkie są nam jednakowo potrzebne. Pani Joanna prowadzi także grupowe zajęcia psychoedukacyjne, na których dzieci rozwijają swoje kompetencje społeczne. W Niepublicznym Przedszkolu Promet Kids jest od sierpnia 2021. Jest naszym promykiem nadziei i wiary w to, że nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia.

terapeuta pedagogiczny:

Monika Jakuszewicz

Monika Jakuszewicz

Od kwietnia 2022 roku, w naszym przedszkolu dzieje się terapeutycznie i muzycznie. Wszystko dlatego, że dołącza ONA - Monika Jakuszewicz - osoba, której nieustannie w duszy gra! Pani Monika prowadzi w naszym przedszkolu indywidualne terapie pedagogiczne. I trzeba przyznać, że radzi sobie wprost śpiewająco! Oprócz bycia nauczycielką i terapeutką, jest również instruktorką wokalną.

logopeda:

Paulina Pawlak

Paulina Pawlak

Jest certyfikowaną terapeutką ETTHNO (tapingu logopedycznego), w naszych szeregach od początku 2023 roku. Prowadzona przez nią gimnastyka języka i grupowe zajęcia logopedyczne są uwielbiane przez najmłodszych i dają widoczne efekty. Czaruje spojrzeniem, zaraża uśmiechem i wnosi zapał do doskonalenia swoich umiejętności. Rozmowy z nią, to czysta przyjemność.

j. angielski:

Aleksandra Tokarska

Aleksandra Tokarska

Her name is Ola, and she's an English teacher! Pani Ola jest z nami od września 2021 r. Nie waha się używać wszelkich metod, by tylko przyswojenie języka obcego było dla nas doskonałą zabawą połączoną z efektami. Jej uśmiech i podejście do dzieci sprawiają, że niejedno z nas marzy już o wycieczce do Londynu i międzynarodowych podbojach.

j. niemiecki:

Dorota Pawłowska

Dorota Pawłowska

Pani Dorota w Niepublicznym Przedszkolu Promet Kids, nauczycielką języka niemieckiego jest od września 2021 r. Systematycznie i z uśmiechem, przez zabawę, przybliża dzieciom kulturę niemiecką i wyjaśnia obyczaje oraz tradycje naszych sąsiadów. Dzięki jej staraniom nie ma rzeczy trudnych, a uważany za trudny język okazuje się przyjaznym i możliwym do przyswojenia. Sami czasami jesteśmy zaskoczeni, jak wiele słówek znają już nasze dzieci