AKTYWNI W POWIECIE SŁUBICKIM – DZIĘKUJEMY!!!

Nikt nie zastąpi rodziny. 👨‍👩‍👧‍👦 Ale są osoby, które chcą zrobić wszystko, by niektóre dzieci tego nie odczuły. ❤️ Są to osoby niezwykle odważne, troskliwe, których serce bije mocniej niż wszystkie inne. To rodzice zastępczy. 👉Na co dzień zmagający się z mnóstwem przeciwności i problemów, zawsze okazujący ciepło i troskę.
Za nami bardzo ważny projekt. Projekt, który realizowaliśmy wspólnie z Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach. Dwa spotkania trzydniowe, trzy spotkania jednodniowe, warsztaty świąteczne oraz Impreza Andrzejkowa z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. 🤩 Jeździliśmy, zwiedzaliśmy, bawiliśmy się i rozmawialiśmy.
Bo nade wszystko chcieliśmy się wspierać. 🤝Bez względu na to, jaki scenariusz napisze nam życie. Dzięki temu projektowi mogliśmy wspólnie cieszyć się z sukcesów i wspierać w problemach. Zobaczcie zdjęcia i powspominajcie z nami. 🙂
Nikt nie zastąpi rodziny. Czyżby? Po realizacji tego projektu mamy jednak przeświadczenie, że DA SIĘ. Trzeba tylko odpowiednich osób, na odpowiednich miejscach i o odpowiednich sercach.
AKTYWNI W POWIECIE SŁUBICKIM – DZIĘKUJEMY!!! ❤️
—-
Projekt pn. „Aktywni w Powiecie Słubickim” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO- LUBUSKIE 2020 realizowany we współpracy z Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach.