Nasza Kadra – Pani Agata

Cyklu #NaszaKadra nie mógłby kończyć nikt inny. Na niej bowiem wszystko się ostatecznie kończy i od niej się zaczęło. Przed Państwem nasza Pani Dyrektor – Agata Ilcewicz-Kryger.
❤️ Osoba niezwykle wrażliwa i empatyczna, ale jednocześnie twardo stąpająca po ziemi. Pasjonatka i wizjonerka. Według niej nic nie jest czarne, ani białe, a ideały nie istnieją. Od zawsze bliska jej była edukacja skandynawska, co skłoniło ją do otwarcia placówki edukacyjnej dla dzieci w wieku przedszkolnym, przy jednoczesnym traktowaniu ich jak małych ludzi mających prawo do swojego zdania, uczuć i emocji. ❤️ Nie ma dla niej dzieci „niegrzecznych”, są jedynie takie, które pokazują dorosłym, że ich potrzeby nie są spełnione i, że potrzebują naszego wsparcia.
❤️ W życiu i w pracy stawia na podejście indywidualne i dobranie odpowiednich metod pod podopiecznego. Jest wymagająca wobec siebie oraz innych, ciągle się doskonali i szkoli.
❤️ W pracy z przedszkolakami bardzo często korzysta z metod socjoterapii czy Pozytywnej Dyscypliny. Uwielbia przebywanie z dziećmi i wspólne z nimi poznawanie otaczającego świata. Jak sama mówi: „Dzieci mają to coś, czego nie mają dorośli: radość, beztroskę, uważność w byciu tu i teraz, są szczere i otwarte”.
❤️ Pani Agacie dziękujemy za każdy wspólny dzień. I za jej pasję, z której wszyscy, każdego dnia korzystamy. Niech trwa!